Laman

Kamis, 08 Desember 2016

Kisah Momotaro dalam bahasa Estonia

Kisah Momotaro dalam bahasa Estonia


Muistsel kusagil elas vanavanema. Iga päev, vanaisa metsa koguda küttepuud, samas kui vanaema jõe pesta. Kui pese oma vanaema, ülesvoolu hanyutlah Momo (virsiku) vanaema korjatud Momo Ai, see stressi. "Vanavanemad paanika. Pärast pisarad taandunud vanaisa ütles: "Et see laps väljub Momo, peaksime teda kutsuda Momotaro." See Momotaro nimega.

Vanavanemad andsid Momotaro putru, kala ja hoolitseda oma hoolikalt. Kui Momotaro anti kausi riisi, ta oleks süüa kaussi. Kui Momotaro antud kaks kaussi riisi, Momotaro söövad kaks kaussi. Ei tunne Momotaro kasvab nii suur. Siis, kui ta oli õpetanud seda loendada, siis ta võib loota, et kümme. Seega Momotaro nii kuulus. Lisaks võimu said rohkem ja võimas, ja keegi märkamata läheduses elavatel lastel on võimalik konkureerida võime Momotaro. Smart, tugev ja andekas. Momotaro nii toredad lapsed. Kuna Momotaro väga naljakas, vanavanemad on üha elevil membesarkannya.itu.

"Ilmselt see momo magus." Momo vanavanaema võttis ja tõi selle koju.

Öö saabunud. Vanaisa tagastamise koormust küttepuid. "Vanaema, vanaema, vanaisa oli koju läinud."

"Vanaisa, jah, tere. Täna, vanaema leida momo suur jõgi. Nüüd kapis ... "ütles vanaema, väljaviimine Momo see ja pane see lõikelaud. Siis vanaema lisada köök nuga Momo seda jagama. Aga Momo jagamine enda ja seest poiss naljakas. Kui välja poiss nutma. Vanavanemad üllatunud.

Ühel päeval, Momotaro ees vanavanemad, istub ees vanavanemad ja anus ja ütles: "Vanaisa, vanaema. Kuna ma olen suur ma lähen vallutada saare kummitus kummitus nagu inimese konfiskeerida. Kas te teete pakkumise Kibi Dango (teatud tüüpi mochi kook, mis sisaldavad pähklid) kõige maitsvamad Jaapanis. "

Vanavanemad üksmeelselt ütles: "Sa oled ikka veel väike. Lõppude lõpuks sa olid väike. Mida sa teed, et saarel kummitusi, vaime saagi seda? "

Kuigi see on keelatud, ükskõik Momotaro. "Vanaisa, vanaema, ma olin üksi, vaid 50 või 100 inimese vaim ei ole probleem minu jaoks."

Olgu siis, "ütles vanaisa ja vanaema.

Mitte kaua aega tagasi tehtud säte Kibi Dango Momotaro kõige maitsvamad Jaapanis. Siis Momotaro toodud ka peavõru Hachimaki, lai püksid hakama ja uus lühike mõõk. Siis, selili ka paaris lipud "Momotaro tugevaim number üks Jaapanis.

Momotaro läks saarele kummitusi.

Ajal jättes küla koer haukus pidevalt jälgida Momotaro.

"Momotaro, Momotaro, kas sa tahad minna?"

"Ghost Island, võites kummitus."

"Ma kaasas te saare kummitusi nii kaua, kui sa annad mulle Kibi Dango."

"Noh, siis sa olid minu mehed. Kui sa sööd seda Kibi Dango tugevus betambah 1000 korda, "ütles Momotaro välja Kibi Dango koti ja andis selle koerale. Koerad nii mehed Momotaro.

Varsti pärast seda, ronk-meelitama berkoak lähenes Momotaro. Siis, nagu koer, Momotaro andis talle Kibi Dango ja teha varesed, et tema mehed. Siis hetk hiljem, ahvid karjuvad lähenes Momotaro. Ahv sai Momotaro mehed pärast antud Kibi Dango.

Momotaro nii üldine, et lipu kandja koer, ahv nii swordbearer. Nad läks reis saarele kummitusi. Tuli Momotaro ja tema kolm last ees suur must värav saarel kummitus. Kohe, ahvid koputab värava.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar