Laman

Senin, 12 Desember 2016

Kisah Kintaro dalam Bahasa Polandia

Kisah Kintaro dalam Bahasa Polandia


W dawnych czasach, w środku gór Ashigara mieszkał chłopiec, który z niecierpliwością. Chłopiec nazywa Kintaro. Był silny od urodzenia. Tak silne do tego stopnia, że ​​może ciągnąć linę wiązanej w moździerzu i przenoszenie ciężkich zapraw roi.Gdy Kintaro zaczął chodzić, jego matka szyła czerwoną kamizelkę do Kintaro. Kamizelka była duża i wciąż zbyt luźno do Kintaro. Ale to było zamierzone, ponieważ jego matka chciała Kintaro rosną tak szybko, że kamizelka według Kintaro.

Kintaro stać przyjaciele i znajomi są zabawy. Jej przyjaciel jest górskie zwierzęta, takie jak króliki, małpy i inne. Wszystko stało się bardzo lubi Kintaro. Codziennie Kintaro poszedł na górę, aby się spotkać i bawić się ze zwierzętami.

"Zagrajmy broić w góry tam."
"Hup! Hup! Hup! "
Dzisiaj grają tag grać zapasy na następny dzień.
"Hakkeyoi! Daj spokój! Come on! "
Chociaż zmagać zwierzęta, no przeciwnikiem setanding przez Kintaro.
"Come on! Daj spokój! Kintaro wygrać jeszcze raz! "

Kintaro szybko rosła, nieświadomie stają się zmieścić się w kieszeni kamizelki.

Pewnego dnia jej matka, która rozumie, że Kintaro został bardzo silny dał mu dużą siekierę. Psotny fretki Kintaro się do miejsca, które przynosi dużą siekierę.
"Kintaro, mogę zabrać go .... poczty e-e ... Adu-du-duuuh!"
Łasica niosąc dużą siekierę, ale natychmiast zachwiał się i salta. Podczas Kintaro mógł chodzić i prowadzić duży topór przez ramię bez problemów.

Przyszła jesień. Kintaro i zwierzęta pozostawiono do poszukiwania kasztanów do przeciwległego górskich.
"Dobrze, most nie ma!"
Czy most spadł z powodu burzy? Teraz nie był most łączący dwa urwiska. "Dobra, pozwól nam spadek tego drzewa i robimy most".
Kintaro próbował obalić duże drzewo rosnące w pobliżu.
"Raz-dwa-ti ...!"
"Chodź Kintaro! Come on! "
"Ga !!"

Wreszcie udało mu spadać na drzewo i zrobić mostek. Potem wszyscy idą do przodu, aby przejechać przez most to trochę za mało.
"Hej, chwileczkę. Nie stawaj na gąsienice tak ".
Kintaro chcą pomóc gąsienica pełzanie na powierzchni drzewa. Kintaro dobre serca i ciała są również silne. Kintaro jest dobry dla każdego, choć była to tylko gąsienice.

Kintaro i jego przyjaciele zajęci szukaniem kasztanowca. Bez ich wiedzy, były one na górę, który podobno zamieszkałego przez niedźwiedzie szorstki i dzikich. W dużych pni drzew kasztanowca, bez paznokcia oznacza niedźwiedzie. Kintaro towarzystwa zwierzęta zaczęły drżeć drżenie.

"Uwoooooo !!!" niedźwiedzie głosowe.
"Hiyaaaaa !!! Jest niedźwiedź! Jak to jest? "
"Daj nam biegać, Kintaro!"
Zwierzętom prowadził rozproszone. Niedźwiedź osiągnęła przedniej części oka. Kintaro, ale spokojny.
"Kto zrujnował mi góra? Nie odpuszczę! "
"Hej, poniesie! Jestem przeciwnikiem. Come on! "Niedźwiedź i Kintaro blokady.
"Grragh. grragh, grraaaagh! "
"Hmmph, Hmmmph!"

Kintaro wreszcie udało się unieść niedźwiedzia obiema rękami. I rzucił ją w powietrze, a potem złapał go obiema rękami.

"Horeeeee! Kintaro wygrać! "
Kintaro zaprzyjaźnili znieść najbardziej wytrzymałe i dzikie góry, a następnie wraz ze zwierzętami towarzyszami udał się do domu, gdzie jego matka czekała.

Jako dorośli, Kintaro poszedł do miasta i jest bardzo kuat.Ia wojownik znany jako Sakata Kintoki. Ta historia to historia dziecka, kiedy Sakata Kintoki.

Góra Ashigara jest znanym górskim z bajkowym Sakata Kintoki lub Kintaro w języku japońskim. góra Ashihara położony w południowo-zachodniej części prowincji Kanagawa. Czy w środku epoki Heian, a mianowicie 10-11 wieku, kiedy Sakata Kintoki powiedział, aby przejść dużego miasta i stać się ochroniarzem Yorimitsu Minamoto. Kintaro jest bardzo silnym dzieckiem, który następnie stał się żołnierze bardzo silne, zbyt. Według legendy, Kintaro ma tę moc, ponieważ matka była Yamamba, czyli kobieta we wnętrzu gór mają nadprzyrodzone moce.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar