Laman

Minggu, 11 Desember 2016

Kisah Kintaro dalam Bahasa Latvia

Kisah Kintaro dalam Bahasa Latvia


Senos laikos, vidū kalnu Ashigara dzīvoja zēns, kurš ar nepacietību. Zēns ir nosaukta Kintaro. Viņš bija spēcīgs no dzimšanas. Tik spēcīga, lai uzsvērtu, ka viņš varētu pull virves sasaistīto piestā un pārvietojas smagā javas bija indeksēšanu.Kad Kintaro sāka staigāt, viņa māte šūts sarkanu vesti uz Kintaro. Vest bija liels un vēl joprojām ir pārāk mīksti par Kintaro. Bet tas bija apzināti, jo viņa māte gribēja Kintaro aug ātri, lai veste atbilstoši Kintaro.

Kintaro kļūst par draugiem un draugi ir jautri. Viņas draugs ir kalnu dzīvnieki, piemēram, trušiem, pērtiķiem, un citi. Viss kļuva ļoti mīl Kintaro. Katru dienu Kintaro devās uz kalnu, lai iegūtu kopā un spēlēt ar dzīvniekiem.

"Spēlēsim dauzīšanās augšup kalnos tur."
"HUP! HUP! HUP! "
Šodien viņi spēlē tag, spēlēt cīņas nākamajā dienā.
"Hakkeyoi! Come on! Come on! "
Lai gan cīnīties dzīvniekiem, ne pretinieks setanding par Kintaro.
"Nāc! Come on! Kintaro uzvarēt atkal! "

Kintaro strauji pieauga, negribot kļūt fit viņa veste.

Kādu dienu, viņas māte, kas saprot, ka Kintaro ir ļoti spēcīga devis viņam lielu cirvi. Ļauns sesks Kintaro nāk uz vietu, kas rada lielu cirvi.
"Kintaro, es varētu veikt viņu .... e-e-e ... adu-du-duuuh!"
Zebiekste pārvadā lielu cirvi, bet viņš uzreiz atšķirīgiem un kūleņus. Kaut Kintaro varēja staigāt un veikt lielu cirvi pār plecu ar vieglumu.

Nāca rudens. Kintaro un dzīvnieki tika atstāti meklēt kastaņus uz kalnu pretējo.
"Nu, tilts tur nav!"
Vai tilts krita, jo vētras? Tagad tur bija tilts, kas savieno divas klintis. "Labi, tad ļaujiet mums piliens šo koku, un mēs tiltu."
Kintaro mēģināja gāzt lielu koks aug tuvumā.
"Viens, divi, ti ...!"
"Nāc Kintaro! Come on! "
"Ga !!"

Beidzot viņam izdevās nomest koku un veikt tiltu. Tad viņi visi iet uz priekšu šķērsot tiltu tā pamazām.
"Hei, pagaidiet minūti. Nekāpiet uz kāpurs jā. "
Kintaro vēlas palīdzēt kāpurs Ložņu uz virsmas koka. Kintaro labas sirdis un struktūrām arī ir spēcīga. Kintaro ir veida, lai ikviens, lai gan tas bija tikai kāpurs.

Kintaro un viņa draugi aizņemts meklē kastaņa. Bez tiem zinot, tie ir kalnā, kurš ziņo apdzīvo lāči raupja un savvaļas. Lielajās kastaņu koku stumbriem, ne nagu iezīmē lāči. Kintaro mājdzīvniekiem sāka drebēt dreb.

"Uwoooooo !!!" balss lāči.
"Hiyaaaaa !!! Tur ir lācis! Kā tas ir? "
"Ļaujiet mums vadīt, Kintaro!"
Dzīvnieki skrēja izkaisīti. Lācis ir sasniedzis priekšā acs. Kintaro bet klusums.
"Kas izpostītu manu kalnu? Tas neļaus iet! "
"Hei, sedz! Es esmu jūsu pretinieks. Come on! "Lācis un Kintaro savienojas.
"Grragh. grragh, grraaaagh! "
"Hmmph, Hmmmph!"

Kintaro beidzot izdevās pacelt lāci ar abām rokām. Un iemeta to gaisā, tad nozvejotas to stingri ar abām rokām.

"Horeeeee! Kintaro uzvarēt! "
Kintaro kļuva draugi jāsedz visvairāk nelīdzens un savvaļas kalnu, tad kopā ar dzīvnieku pavadoņiem viņš devās mājās, kur viņa māte gaidīja.

Kā pieaugušajiem, Kintaro aizgāja uz pilsētu un ir ļoti kuat.Ia karavīrs pazīstams kā Sakata Kintoki. Šis stāsts ir stāsts par bērnu, kad Sakata Kintoki.

Mount Ashigara ir slavens kalnu ar pasaku Sakata Kintoki vai Kintaro japāņu. Ashihara kalns atrodas dienvidrietumu provincē Kanagawa. Vai vidū Heian ēras, proti, 10-11 gadsimtā, kad Sakata Kintoki teicis, lai iet lielo pilsētu un kļūt par miesassargu Yorimitsu Minamoto. Kintaro ir ļoti spēcīga bērns, kurš pēc tam kļuva karavīri ļoti spēcīgi, too. Saskaņā ar leģendu, Kintaro ir šo varu, jo māte bija Yamamba, ka ir sieviete interjera kalnos ir pārdabiskas spējas.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar